Виконання комплексу робіт по влаштуванню зовнішнього дренажу та зовнішньої гідроізоляції стін

02.02.2017р.

Будівельний Холдинг, до складу якого входять компанії ТзОВ «ЖБК «Ваш Дім», ТзОВ «Технопарк ЛЗТА», ТзОВ «БК «Прогрестехбуд», ТзОВ «Автогараж», запрошує прийняти участь у тендері на виконання робіт на виконання комплексу робіт по влаштуванню зовнішнього пристінного дренажу та зовнішньої гідроізоляції стін на будівництві  житлових будинків ЖБ-12,  ЖБ-13  та підземного паркінгу на вул. Пасічній, 133 у м. Львові.

В термін до 18:00 06.02.2017 р. потрібно надіслати:

  1. Лист-підтвердження про ознайомлення з проектною документацією;
  2. Питання, які у Вас виникли під час ознайомлення з проектною документацією;
  3. Підтвердження прийняття умов договору/протокол розбіжностей/коригування пунктів, з якими Ви не погоджуєтесь.

Існує вірогідність, що тендер проходитиме у два етапи. Перший проводитиме власними силами безпосередньо замовник: збиратимуться пропозиції компаній-учасників, проходитиме аналіз цін та додаткових вимог і на основі цих даних буде прийняте рішення щодо проведення чи не проведення другого етапу.

При прийнятті рішення про продовження тендеру, залучатиметься тендерний відділ ПАТ “Концерн Галнафтогаз”, який за процедурою багатокрокового зниження цін визначить переможця.

!!!Наголошуємо, що проведення другого етапу тендеру є можливим але не обов’язковим, тому просимо надати кошторисну вартість з урахуванням максимальної корпоративної знижки по даному тендеру.

У випадку проведення тендеру в один етап, додаткові знижки, вигідніші умови з аргументацією, що “їх залишили на випадок проведення другого етапу”, не прийматимуться.

 

Детальна інформація надається після звернення на електронну пошту: Mantonova@vashdim.com.ua