ПОДАРУНКИ -
до квартир з терасами
власна тераса у будинку
Це справжній рай для тих, хто хоче жити на свіжому повітря. Тут можна займатися спортом, приймати гостей та сонячні ванни, милуватися зорями та влаштовувати свята цілий рік. Тераса - це додаткове місце для проведення часу з дітьми, вирощування квітів та ландшафтної зелені.
Наші тераси - це від 30 до 50 квадратних метрів додаткової площі, на яких нікому не буде тісно
КОЖНОМУ ПОКУПЦЕВІ КВАРТИРИ З ТЕРАСОЮ - ДАРУЄМО КОМПЛЕКТ СУЧАСНИХ ТЕРАСНИХ МЕБЛІВ ТА ГРИЛЬ!
комфортнІ БУДИНКИ
У наших будинках - не більше 20 квартир. Безшумні ліфти KONE доставляють мешканців від квартир до підземного паркінгу. Територія захищена від сторонніх очей. Сек'юріті-сервіс 24/7, система відеонагляду - 57 камер. Картковий доступ на територію та в будинки. До кожної квартири підведені системи сигналізації - охоронна, пожежна, газова.
ЖК Villa Magnolia у Львові має європейську концепцію життя,
тому що ми поважаємо людину та її особистий простір
Квартал малоповерхової забудови
Наші мешканці мають добрий смак, адже розуміються на сучасній архітектурі. Подібні будинки вони бачать, коли подорожують Швейцарією, Австрією, Данією.
Спілкування з природою
Затишне подвір'я має декоративне освітлення та не має автомобілів. Поряд - великий лісопарковий масив площею 523 га (Винниківське лісництво).
Без зайвих витрат
Ощадне використання електроенергії: сонячні колектори, LED-освітлення загальної території. Часткова енергетична автономія житлового комплексу.
Дихай свіжим повітрям!
Залишай заявку та отримуй персональну пропозицію:

Дякуємо за контакт!
Компанія "ВАШ ДІМ" вдячна вам за зворотній зв'язок!
Ми будуємо великі житлові комплекси, де головними є повсякденні потреби людини. Розвиваємо інфраструктуру, дотримуємося стандартів якості, піклуємося про життєвий простір, аби ви почувалися щасливими та проживали поруч з нами найліпші роки.

Будемо раді бачити вас серед наших сімей у Львові.

Ласкаво просимо додому!