Про нас

впевненість та рішучість у кожній деталі

Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» – заснована та працює на ринку нерухомості з 2002 року. Напрямами діяльності компанії є проектування, будівництво та реалізація масштабних житлових проектів. Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» працює на ринку Західної України вже понад 14 років. Ми звели понад 120 тисяч квадратних метрів житла, які стали затишним домом для тисяч родин. У Львові компанія відома будівництвом найвищого у Львові житлового будинку висотою 67 м по вул. Зубрівській. З нами професійна команда будівельників, архітекторів та проектантів, які кажуть “так” новим і передовим технологіям.

Гарантом того, що об’єкти буде здано вчасно і якісно – є найбільший бізнес-холдинг в Західному регіоні України на чолі з «Концерном Галнафтогаз». Житлово-будівельна компанія «Ваш Дім» заснована у 2002 році як одна з групи компаній «Концерну Галнафтогаз» і є його невід’ємною частиною. «Ми завжди готові підтримати наш будівельний напрямок і своїм авторитетом, й економічними ресурсами, – запевняє президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов. – Так уже було під час кризи 2008-2009 років, коли жодного об’єкту незавершеного будівництва «Ваш дім» по собі не залишив, на відміну від багатьох інших будівельних компаній. І зараз я теж готовий чітко гарантувати, що квартири замовникам ми здаватимемо точно за графіком».

«Ваш Дім» – єдиний забудовник з Західної України, який потрапив у двадцятку найнадійніших забудовників країни. Згідно з всеукраїнським рейтингом журналу «Деньги» за 2014 рік, житлово-будівельна компанія «Ваш Дім» посіла 11 місце за надійністю будівництва.

Ми цінуємо свою репутацію, тому ваша довіра для нас – головне!