Новини

будьте в курсі всіх подій компанії
07.03.2018

КВАРТИРА, В ЯКІЙ МОЖНА ЖИТИ ХОЧ ВІД ЗАВТРА

Це красива історія для тих, хто хоче спокійно працювати, насолоджуватися життям, відпочивати на повну і …..не витрачати свій дорогоцінний час на ремонт, пошук матеріалів і спілкування з майстрами) Квартира, в якій можна жити хоч від завтра. Треба лише спакувати валізи, взяти все найнеобхідніше і налаштуватися на позитив) Вона шармова…..Несхожа на інші…..Має свою родзинку і головне […]

01.07.2016

Ліфти європейського бренду KONE працюватимуть в новобудовах Пасічного

Ліфти KONE, фінсько-італійського виробництва, вже встановлено в четвертому і п’ятому будинках другої черги будівництва Пасічного. Ми ні хвилини не сумнівалися в тому, що саме ліфти KONE мають обслуговувати мешканців масиву! Адже в їх якості та надійності переконалася вся Європа! А досвід найкращих світових торгівельних центрів та житлових комплексів довів – ефективність роботи дорівнює 100%! Та […]

09.06.2016

Для мешканців Пасічного звели стадіон з відпочинково-спортивними зонами

Стадіон з міні-футбольним полем, баскетбольним та волейбольним майданчиками, влаштованими місцями для відпочинку довкола – такий подарунок мешканцям масиву зробила житлово-будівельна компанія «Ваш Дім».

01.07.2016

Ліфти європейського бренду KONE працюватимуть в новобудовах Пасічного

Ліфти KONE, фінсько-італійського виробництва, вже встановлено в четвертому і п’ятому будинках другої черги будівництва Пасічного.

Ми ні хвилини не сумнівалися в тому, що саме ліфти KONE мають обслуговувати мешканців масиву! Адже в їх якості та надійності переконалася вся Європа! А досвід найкращих світових торгівельних центрів та житлових комплексів довів – ефективність роботи дорівнює 100%! Та й сам бренд на ринку вже понад століття. Тому рівень довіри до нього – один з найбільших в сфері ліфтового господарства!
Серед основних характеристик ліфтів KONE:

  • максимальна якість
  • безшумність
  • технологічність
  • висока енергоефективність
  • інтелектуальне програмування
  • сучасний дизайн.

Спеціально для ліфтів масиву ми обрали ексклюзивний салатовий колір, який оптимально гармоніюватиме з кольоровою палітрою Пасічного.
Ліфти KONE – наша гордість та гарантія безпеки для мешканців новобудов!
Варто додати, що цей всесвітньовідомий бренд у Львова можна зустріти лише в житловому масиві Пасічний!